Doskonałe nawilżenie skóry –DERMVITA

Większość osób wybierając kosmetyki do codziennej pielęgnacji twarzy lub ciała sięga po preparaty likwidujące konkretne zmiany skórne, np. zmarszczki, trądzik, cellulit. Przyczyną wielu problemów skóry jest bark odpowiednego nawilżenia skóry. Skóra przesuszona jest mało odżywiona i dlatego szybko pojawiają się na niej zmarszczki lub wypryski (nawet powyżej wieku dojrzewania). Podstawą zdrowej i zadbanej skóry jest jej nawilżenie. Utrzymanie odpowiedniego poziomu nawilżenia naskórka jest trudne, lecz możliwe. Warto sięgnąć po sprawdzony kosmetyk, który przyniesie oczekiwane efekty w przypadku każdego rodzaju skóry.

 

DERMVITA-dermaroller-kolagen
Wraz z upływem lat naskórek produkuje coraz mniejsze ilości kolagenu i elastyny oraz kwasu hialuronowego. Aby zachować piękny wygląd skóry zmniejszające się jej składniki należy uzupełniać. Kwas hialuronowy łączy włókna elastyny i kolagenu w skórze właściwej, co przyczynia się do opóźnienia procesu starzenia naskórka i powstawania zmarszczek. Dodatkowo zapewnia gładkość skóry oraz chroni ją przed szkodliwymi wolnymi rodnikami. Ma także zdolność wiązania cząsteczek wody, zapewniając tym samym odpowiednie nawilżenie naskórka. Natomiast kolagen i elastyna to podstawowe białka tkanki łącznej, które głównie odpowiedzialne są za sprężystość i jędrność naskórka. Przyczyniają się również do utrzymania nawilżenia i wilgotności skóry. Proces starzenia sprawia, że skóra traci zdolność pobierania wody – staje się sucha i nieelastyczna. Przestaje także produkować elastynę, co potęguje problemy skórne. Aby przywrócić skórze zdrowy wygląd lub przeciwdziałać efektom starzenia naskórka polecam stosować serum DERMVITA. To efektywne połączenie kwasu hialuronowego z kolagenem i elastyną w postaci preparatu w ampułkach. Kosmetyk polecany jest szczególnie do skóry dojrzałej, zniszczonej i wymagającej regeneracji. Jego zadaniem jest długotrwałe nawilżenie i odżywienie każdego rodzaju skóry oraz przywrócenie jej napięcia i sprężystości. Regularne stosowanie preparatu redukuje zmarszczki i wygładza naskórek. Kolejnym atutem ampułek jest pomoc w usunięciu martwych komórek skóry oraz przyspieszenie ich odbudowy komórkowej. Warto użyć preparatu w przypadku częstej ekspozycji skóry na niekorzystne czynniki atmosferyczne, np. niską temperaturę, silny wiatr czy ostre słońce. Kosmetyk stanowi skuteczną ochronę, co niweluje ryzyko uszkodzenia skóry podczas zmiennych warunków atmosferycznych.
Stosowanie Dermvita zależy od rodzaju skóry oraz jej stopnia uszkodzenia. Kuracja normalna polega na stosowaniu dwóch ampułek w tygodniu na oczyszczoną skórę. Regularna terapia sprawi, że skóra odzyska blask i odpowiedni poziom nawilżenia. Natomiast kurację intensywną zaleca się do zastosowania w przypadku skóry dotkniętej procesem starzenia oraz w przypadku problemów skórnych, jak: trądzik, przebarwienia, cellulit czy rozstępy. W kuracji intensywnej stosuje się 1 ampułkę serum Dermvita na dobę przez dwa tygodnie. Po tym czasie należy przez kolejne dwa tygodnie wklepywać w skórę jedną ampułkę, co drugi dzień.
Preparat Dermvita należy stosować na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu. Jedna ampułka zawiera 3 ml aktywnego kosmetyku w formie serum i wystarcza na całą powierzchnię twarzy, szyi i dekoltu. Ampułka zamykana jest łatwym do otwarcia korkiem, który przed użyciem należy otworzyć.
Regularna aplikacja preparatu Dermvita przywróci blask nawet bardzo niszczonej skórze. To niezwykle aktywne serum jest innowacyjnym kosmetykiem dostępnym dla każdego, kto pragnie wyglądać pięknie i młodo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>